HİZMETLER

Catering Hizmetleri

YERİNDE ÜRETİM

Tüketici sayısı 100’in üstünde olan ve mutfak alanı tahsis edebilen firmalar için yerinde yemek üretimi hizmeti vermekteyiz. Uzman aşçı ve servis personellerimizi sizin hizmetinize sunuyoruz.

Yemek hizmeti kapsamında; mönü hazırlama, satın alma, üretim ve mutfak ve yemekhane düzeni, hijyen ve temizlik, personel temini ve eğitimi dahil, yemek ihtiyacının planlanmasından, servisine kadar tüm sürecin sorumluluğunu üstlenmekteyiz.

Mutfağınızı, alanında uzman aşçılarımıza ve deneyimli servis personellerimize emanet edin. Türk ve Batı menüsünden seçkin yemekleri sizin mutfağınızda üretelim.

YEMEKLİ ORGANİZASYONLAR

Davet ve düğünlerinizden açılış törenlerinize, toplantı ve seminerlerinizden, resepsiyon ve şenliklerinize kadar tüm organizasyonlarınızda deneyimli, genç personel kadrosu ve teknik ekipmanlarıyla tüm ihtiyaçlarınızı istekleriniz doğrultusunda karşılamaktayız.

MOSTAR TOUR olarak organizasyonunuzun atmosferine uygun olarak yemek menüsü hazırlıyor, özenle yemek üretimini ve sevkiyatını yapıyor, deneyimli personelimizle servisini yapıyoruz.
Doyurucu içeriği ve alternatif menüleri ile hazırlanan sandwich ve kumanyalar; çalıştığınız mekanda, ofisinizde, gezilerinizde, pikniklerinizde, masanızın başında ve tüm özel günlerinizde sizlere farklı bir lezzet sunmaktadır.

TAŞIMALI ÜRETİM

Yemek üretimi ve catering hizmetlerinde, bilimsel normlara uygun, üretim, servis ve sevk ortamlarında, son derece hijyenik çağdaş teknoloji ile donatılmış üretim araç ve ekipmanlarımız, gıda konusunda ve hizmet sektöründe uzun yıllar deneyimle, tamamen profesyonel kadromuz ile, sağlıklı, lezzetli ve standartlara uygun üretimimizi sizlere sunmaktan büyük mutluluk duyacağız.

Hizmet birimlerimiz, tarafımızdan mesai saatleri içerisinde, önceden haber vermeksizin ziyaret edildiğinde, gururumuzun haklılığı ortaya çıkacaktır.

YATIRIM DANIŞMANLIĞI

Yatırım danışmanlığı, belli bir ücret karşılığında, yatırımcılara sermaye piyasası araçları hakkında yazılı veya sözlü yorum ve yatırım tavsiyelerinde bulunulmasıdır. Bu faaliyet icin ilgili yatırım kuruluşunun SPK’dan yetkilendirilmiş olmasına dikkat edilmelidir.

KÜLTÜR SANAT ORGANİZASYON DANIŞMANLIĞI

Şehrinizin, firmanızın ya da kurumunuzun gerçekleştirmek istediği her türlü kültür ve sanat organizasyonlarını bize bırakın, size sadece izlemek kalsın. MOSTAR TOUR olarak ayrıca çocuklara ve yetişkinlere yönelik tiyatro oyunlarını ve sinema filmlerini ayağınıza kadar getiriyor, sizleri sanat ve eğlence ile buluşturuyoruz

Kültür ve sanat, sahip olduğumuz birikimin paylaşılması, genç nesillere doğru bir şekilde aktarılması faaliyetlerinin tamamını kapsar. Şehrinizin, firmanızın ya da kurumunuzun gerçekleştirmek istediği her türlü kültür ve sanat organizasyonlarını bize bırakın, size sadece izlemek kalsın. Yılların kazandırdığı tecrübemiz, zengin içerikli geniş hizmet yelpazemiz, en son teknolojiye sahip ses, görüntü ve ışık sistemlerimizle müziğin her dalında en popüler sanatçıları sizinle buluşturuyoruz. Size sadece kendinizi müziğin ritmine bırakmak düşüyor.

MOSTAR TOUR olarak ayrıca çocuklara ve yetişkinlere yönelik tiyatro oyunlarını ve sinema filmlerini ayağınıza kadar getiriyor, sanat ve eğlenceyi buluşturuyoruz.

Fikir ve edebiyat dünyasının seçkin isimlerini, alanında yetkin gazeteci, yazar, şair ve ilim adamlarını düzenlediğimiz panel, söyleşi, konferans ve dinleti organizasyonları ile sizlerle buluşturuyor, Ramazan ayına özel konsept etkinliklerimizle zamanınıza kültürel bir değer katıyoruz.

RENT A CAR

Kuruluşundan beri her daim sektörün öncü firmalarından biri olmayı hedefleyen MOSTAR TOUR  bu gayesini; sunduğu hizmetler ve belirlediği stratejileri ile başarmıştır. Ayrıca çalıştığı uluslararası standartlarla farkını aşikâr bir şekilde yıllardır ortaya koymaktadır. Müşterilerine sunduğu yüksek hizmet standartları ve verdiği güven hissi sayesinde müşterilerinin de takdirini kazanmış olan firmamız ülke çapında büyümeye devam etmekte ve siz değerli müşterilerine destekleri için teşekkür etmektedir. Karşılıklı güvene ve samimiyete dayalı olarak gerçekleştirdiğimiz ticari faaliyetlerimizde müşterilerimizin memnuniyeti her şeyden daha ziyade önceliğimiz olmuştur.Geniş bir Coğrafyada faaliyet gösteren firmamız size seyahatiniz boyunca en etkin oto kiralama hizmeti vermeyi garanti etmektedir. Bu hizmetlerimizin arasında yer alan lüks araç kiralama hizmeti de doğru tanımlanmak suretiyle bünyemizde uygulanmaktadır.

HAVALİMANI TRANSFERLERİ

Kişi ya da grupların havaalanından veya istedikleri noktadan havaalanına, belirtilen zamanda transfer hizmetlerini güvenli ve konforlu bir şekilde özel tasarlanmış modern ve en son teknolojiyle donatılmış araçlarımız ile sürüş konusunda özel eğitimlerden geçmiş alanında uzman sürücülerimiz gerçekleştirilmektedir.

Havalimanı transfer hizmetleri için en az 24 saat önce telefon ile yada web sitemiz üzerinden yaptırmak gerekmektedir. MOSTAR TOUR, farklı şeçeneklerde Havalimanı transfer hizmetleri vermektedir. Ekonomik transfer şeçenekleri, Kendini özel hissetmek isteyenlere özel transfer, fiziksel engelleri olanlar engelsiz transfer ve Vip transfer seçeneklerinden size en uygun olanı seçiniz.